Overený člen Združenia realitných kancelárií Slovenska

Na predaj hospodárska usadlosť na Záhorí v Lábe - Ortov mlyn

Na predaj hospodárska usadlosť na Záhorí v Lábe - Ortov mlyn Ponúkame na predaj peknú hospodársku usadlosť na Záhorí v blízkosti obce Láb v lokalite Ortov mlyn. Na predaj je veľký, dobre udržiavaný rodinný dom spolu s celým hospodárstvom a priľahlými pozemkami určenými na poľnohospodárske využitie. V minulosti nehnuteľnosť slúžila na podnikanie a zároveň aj na bývanie.

Šesťizbový rodinný dom so zastavanou plochou 404 m2 je postavený na pozemku s celkovou výmerou 2.751 m2.

Nehnuteľnosť je vhodná na hospodársku usadlosť , ranč alebo na podnikanie – chránená dielňa, rodinný penzión so zameraním na agroturistiku a pod. Nehnuteľnosť je plne funkčná a predajom ihneď k dispozícii.

Rodinný dom sa skladá z pôvodného rodičovského domu, ktorý bol postavený v povojnovom období a z priestranného domu z roku 1965. V roku 1983 bola realizovaná prístavba k domu, ktorou sa vytvoril pekný priestranný obytný komplex vhodný pre viacčlennú rodinu. Celá nehnuteľnosť je riadne udržiavaná a v dobrom technickom stave.

Dom je postavený do tvaru písmena L. Časť domu, ktorá slúži na bývanie pozostáva z priestrannej vstupnej verandy prepojenej s priestorovo veľkou chodbou, z ktorej sa vchádza do piatich samostatných neprechodových izieb, kúpeľne s toaletou, samostatnej toalety, priestrannej práčovne a do kuchyne, ktorá je prechodová. V jednej priestrannej izbe je vybudovaný pekný funkčný krb. Tri izby sú orientované na juh a dve na východ. Z kuchyne sa vchádza do ďalšej pôvodnej časti domu, ktorá má vlastný vchod, kuchyňu, izbu a kúpeľňu. Drobnými stavebnými úpravami by sa dal rodinný dom prerobiť na dve samostatné bytové jednotky.

Vykurovanie domu je centrálne, radiátormi v každej miestnosti, zabezpečené kotlom na tuhé palivo. Tento kotol je možné vymeniť za plynový kotol, nakoľko je k domu vybudovaná plynová prípojka.

Rodinný dom je podpivničený. Tieto priestory sú suché, priestranné a dobre udržiavané. Je v nich situovaná kotolňa a priestranné skladové priestory so samostatným východom na dvor. Vo dvore sa nachádza altán s vonkajším krbom a sedením. Ďalej sú tu hospodárske budovy, zabíjačková miestnosť so vstavanou murovanou pecou a veľkou sušiarňou ovocia, pivničné skladové priestory na uskladnenie zeleniny a obilia, senník, maštale, chlievy, veľká stodola, dielňa pre domáceho majstra, samostatne stojaca udiareň, dve samostatné garáže a pekná veľká záhrada.

Majiteľ má vypracovaný aktuálny znalecký posudok. Nehnuteľnosť je bez tiarch a kúpou ihneď k dispozícii.

Inžinierske siete: elektrina, plyn, dve vlastné studne, žumpa

Na túto nehnuteľnosť nie je v súčasnosti vypracovaný energetický certifikát.

Lokalita Ortov Mlyn je situovaná na rovinatom pozemku medzi poliami, v blízkosti lesa a vo vzdialenosti cca 800 metrov od zastavanej časti obce Láb. Trvalo je obývaná piatimi rodinami. Vedie k nej udržiavaná spevnená cesta z asfaltovej drte. Vyznačuje sa dobrou dostupnosťou (autom) do okresného mesta Malacky a do Bratislavy. V blízkosti sa nachádza nájazd na diaľnicu D2.

Cena peknej hospodárskej usadlosti na Záhorí, v obci Láb, v lokalite Ortov Mlyn je 259.900,- eur vrátane provízie realitnej kancelárie. V prípade záujmu ma kontaktujte prosím telefonicky: 0914 777 812 alebo mailom: renataduffeková@gmail.com

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Eclipsereal s.r.o.

Všetky ostatné ponuky realitnej kancelárie si môžete pozrieť na www.eclipsereal.sk

Realitná kancelária Eclipsereal, s.r.o. je členom Združenia realitných kancelárií Slovenska – www.zrks.sk

V prípade našej spolupráce:
- neplatíte poplatky spojené s predajom nehnuteľnosti,
- hradíme: právny servis – spracovanie rezervačnej zmluvy, kúpno-predajnej zmluvy, návrhu na vklad do katastra, poplatky za podpisy u notára na kúpnych zmluvách a základný správny poplatok za návrh na vklad do katastra nehnuteľností,
- bezplatne ponúkame služby hypotekárneho špecialistu, ktorý Vám vyjedná výhodnejšie podmienky platenia Vášho hypotekárneho úveru,
- zabezpečíme znalca, geodeta,
- preveríme právny stav nehnuteľnosti a v prípade potreby doriešime právny stav nehnuteľnosti aby bola pripravená k predaju,
- zabezpečíme bezplatný prepis dodávateľov energií z pôvodného majiteľa
na nového majiteľa nehnuteľnosti,
- v prípade potreby predaja Vašej nehnuteľnosti Vám radi pomôžeme,
- zabezpečíme služby interiérového a exteriérového architekta,
- vyriešime za Vás kompletný servis pohodlne a bezpečne so zárukou diskrétnosti.

259.900,- € vrátane provízie

  • Štát: Slovensko
  • Okres: Malacky
  • Mesto: Láb
  • Ulica: Ortov mlyn
  • Vlastníctvo: osobné
  • Druh: Zvláštne nehnuteľnosti
  • Typ: predaj
Cenavrátane provízie
Počet izieb6
Zastavaná plocha404 m²
Celková rozloha2751 m²
Rozloha pozemku2751 m²
Úžitková plocha404 m²
Vlastníctvoosobné
Statusaktívne
Odvoz odpaduáno - separovaný
Vodastudňa
El. napätie230/400V
Plynáno
Kanalizáciažumpa
Internetlokálny poskytovateľ
Kúpeľňaáno
Vykurovanievlastné - pevné palivo
Terasaáno
Pivnicaáno
Garážáno - 2 autá
Parkovanievlastné vyhradené
Inžinierske sieteáno
Postavené ztehla
Zariadeniečiastočne
Strechapôvodná
Krbáno
Energetický certifikátnie
Predzáhradkaáno
Oknáplastové

foto

Ing. Renáta Duffeková

realitný maklér
hovorím po slovenskyЯ говорить русскийIch spreche deutschmluvim česky

Telefón: +421 914 777 812
E-mail: renataduffekova@gmail.com

všetky realitné ponuky makléra