Overený člen Združenia realitných kancelárií Slovenska

NA PREDAJ Polyfunkčná budova vo výhodnej lokalite v meste Nové Zámky

NA PREDAJ Polyfunkčná budova vo výhodnej lokalite v meste Nové Zámky Ponúkame na predaj polyfunkčnú budovu vo veľmi výhodnej lokalite v širšom centre mesta Nové Zámky iba 5 minút od centra mesta a pešej zóny. Nehnuteľnosť sa nachádza na Podzámskej ulici, v uličnej zástavbe, v obytnej a obchodnej zóne mesta. V blízkom okolí sa nachádzajú objekty občianskej vybavenosti, štátny okresný archív, Okresný úrad, gymnázium, telocvičňa, obchody, parkovacie plochy a park.

Jedná sa o budovu bez podpivničenia obdĺžnikového pôdorysu so štyrmi nadzemnými podlažiami (dve plnohodnotné nadzemné podlažia a dve podlažia v podkrovnom priestore). Budova bola postavená, skolaudovaná a daná do užívania v roku 2002. Všetky priestory polyfunkčného domu sú prenajaté.

Polyfunkčná budova je postavená na pozemku s výmerou 355 m2 a je vyhotovená z kvalitných stavebných materiálov používaných v čase výstavby, ktoré v plnej miere zodpovedajú predpísaným statickým ako aj konštrukčným požiadavkám. Stavebné práce sú v prevažnej časti vyhotovené v nadpriemernej kvalite. Zastavaná plocha polyfunkčnej budovy je 320 m2 a celková podlahová plocha polyfunkčnej budovy predstavuje 668,36 m2. Na budove je počas jej užívania vykonávaná pravidelná bežná údržba, objekt je vo veľmi dobrom technickom stave. Celková životnosť polyfunkčnej budovy bola znalcom stanovená odborným odhadom na 100 rokov. V mesiaci marec 2021 bol vypracovaný na predmetnú nehnuteľnosť Znalecký posudok.

Polyfunkčná 3-poschodová budova má výborné dispozičné riešenie:

- prízemie o veľkosti podlahovej plochy 195 m2: centrálne situovaná vstupná hala s priestorovo bohatým schodiskom, výťah, dva obchodné priestory sprístupnené zo vstupnej haly, zadný vstup so schodiskom a chodbou, sklad pod schodiskovým priestorom.

- 1. poschodie o veľkosti podlahovej plochy 194,04 m2: hala so vstupným priestorovo bohatým schodiskom, výťah, štyri samostatné obchodno-administratívne priestory.

- 2. poschodie o veľkosti podlahovej plochy 206.06 m2: schodiskový priestor, chodba, výťah, sklad upratovačiek, päť samostatných obchodno-administratívnych priestorov.

- 3. poschodie o veľkosti podlahovej plochy 73,26 m2: schodiskový priestor, chodba, kotolňa, sklad a jedna bytová jednotka o výmere 54,49 m2 s dvomi obytnými miestnosťami a s príslušenstvom. Príslušenstvo bytu je chodba, kuchynský kút a kúpeľňa s WC.

Nehnuteľnosť je svojim umiestnením a technicko-konštrukčným vyhotovením určená pre viaceré využitie – pre obchod, administratívu a bývanie.

Objekt je z uličnej čelnej strany sprístupnený z úrovne verejného chodníka cez centrálne situovanú vstupnú halu a zo zadnej strany cez vstupné dvere k zadnej chodbe so schodiskovým priestorom.

Kancelárske priestory situované na 1. poschodí sú sprístupnené z centrálnej vstupnej haly na prízemí cez priestorovo bohatšie schodisko, respektíve výťahom dimenzovaným aj pre telesne postihnutých.

Zásobovanie je riešené zo zadnej, od ulice odvrátenej strany objektu. Z tejto strany je situované ďalšie, priestorovo úspornejšie schodisko sprístupňujúce všetky úrovne objektu. Hygienické a sociálne zázemie obchodov a kancelárií situovaných na prízemí a na 1. poschodí je umiestnené na 1. poschodí. Na druhom poschodí (1. podkroví) sú umiestnené kancelárie s príslušnou hygienickou vybavenosťou sprístupnené sekundárnym schodiskom i výťahom. Na treťom poschodí (2. podkroví) je situovaná bytová jednotka, sklad a technická vybavenosť objektu (kotolňa).

Inžinierske siete: voda, elektrina, plyn, kanalizácia, pevná telekomunikačná sieť, mestský rozvod káblovej televízie.

Možnosť parkovania osobných automobilov v okolí polyfunkčného objektu je na verejnom parkovisku situovanom hneď za polyfunkčným domom alebo oproti cez cestu na verejnom platenom parkovisku.

V meste Nové Zámky sa nachádza Okresný úrad, Okresný súd, fakultná nemocnica s poliklinikami a lekárňami, banky, daňový úrad, stredné školy, kultúrne zariadenia, športové ihriská, hotely, výborne vyvinutý obchodný systém a kompletná sieť služieb. V lokalite, kde je situovaná nehnuteľnosť sa nevyskytujú objekty, ktoré by produkovali škodlivé exhaláty, hluk, otrasy, prach atď. V meste je organizovaná mestská hromadná doprava so zastávkou v tesnej blízkosti polyfunkčného domu. Okrem individuálnej dopravy je tu možnosť využívania autobusovej ako aj železničnej dopravy, taxislužby (hlavná autobusová ako aj železničná stanica sú v dostupnej vzdialenosti pre peších cca 10 minút).

Na túto nehnuteľnosť nie je v súčasnosti vypracovaný energetický certifikát.

Cena polyfunkčnej budovy vo výbornej lokalite mesta Nové Zámky s dobrou dostupnosťou je vo výške 1.150.000,- eur vrátane provízie realitnej kancelárie. V prípade Vášho záujmu ma kontaktujte prosím mailom: renataduffekova@gmail.com alebo telefonicky: 0914 777 812

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Eclipsereal s.r.o.

Všetky ostatné ponuky realitnej kancelárie si môžete pozrieť na www.eclipsereal.sk

Realitná kancelária Eclipsereal s.r.o. je členom Združenia realitných kancelárií Slovenska – www.zrks.sk

V prípade našej spolupráce:

- neplatíte poplatky spojené s predajom nehnuteľnosti,
- hradíme: právny servis – spracovanie rezervačnej zmluvy, kúpno-predajnej zmluvy, návrhu na vklad do katastra, poplatky za výpis z listu vlastníctva, poplatky za podpisy u notára na kúpnych zmluvách a základný správny poplatok za návrh na vklad do katastra nehnuteľností,
- bezplatne ponúkame služby hypotekárneho špecialistu, ktorý Vám vyjedná výhodnejšie podmienky platenia Vášho hypotekárneho úveru,
- zabezpečíme znalca, v prípade potreby geodeta,
- zabezpečíme bezplatný prepis dodávateľov energií z pôvodného odberateľa
na nového odberateľa,
- v prípade potreby predaja Vašej nehnuteľnosti Vám radi pomôžeme,
- zabezpečíme služby interiérového a exteriérového architekta,
- vyriešime za Vás kompletný servis pohodlne a bezpečne so zárukou diskrétnosti.

1.150.000,- € vrátane provízie

  • Štát: Slovensko
  • Okres: Nové Zámky
  • Mesto: Nové Zámky
  • Ulica: Podzámska
  • Druh: Budova
  • Typ: predaj
Cenavrátane provízie
Počet poschodí3
Zastavaná plocha320 m²
Celková rozloha668.36 m²
Rozloha pozemku355 m²
Úžitková plocha668.36 m²
Statusaktívne
Odvoz odpaduáno - separovaný
El. napätie230/400V
Plynáno
Internetlokálny poskytovateľ
Kúpeľňaáno
Vykurovanievlastné - plyn
Parkovanieverejné
Postavené zZmiešané
Zariadeniezariadený
Klimatizáciaáno
Káblová televíziaáno
Energetický certifikátnie
Prístupová cestaasfaltová cesta

foto

Ing. Renáta Duffeková

realitný maklér
hovorím po slovenskyЯ говорить русскийIch spreche deutschmluvim česky

Telefón: +421 914 777 812
E-mail: renataduffekova@gmail.com

všetky realitné ponuky makléra