Overený člen Združenia realitných kancelárií Slovenska

NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK s projektom na 3 rodinné domy v Zohore

NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK s projektom na 3 rodinné domy v Zohore Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Zohor s výmerou 1.734 m2, ktorý sa nachádza v tichej, pôvodnej zastavanej časti obce v blízkosti jej samotného centra.

Územnoplánovacia informácia hovorí, že pozemok v danej lokalite je určený na výstavbu rodinných domov. Dovolená zastavanosť je 35 percent z výmery pozemku.

K pozemku vedie obecná prístupová cesta.

Inžinierske siete: na pozemku sú vybudované prípojky vody, elektriny a kanalizácie.

Pozemok ma tvar písmena L, je slnečný, rovinatý, vyčistený a vytýčený geodetom. Jeho veľkou prednosťou a výhodou je, že sa nachádza v slepej uličke. Budúcim majiteľom poskytuje komfort ticha a bývania na okraji obce, ale súčasne vo výbornej dostupnosti do centra obce s kompletnou občianskou vybavenosťou (2 minúty pešou chôdzou).

Pozemok sa predáva so Stavebným povolením a s veľmi pekným projektom na výstavbu dvoch samostatne stojacich štýlových, moderných a prakticky riešených rodinných domov a na výstavbu jedného rodinného domu s dvomi bytovými jednotkami so spoločným vstupom.

Projekt na výstavbu vyššie uvedených rodinných domov sa vyznačuje prvkami modernej architektúry, je navrhnutý podľa súčasných požiadaviek moderného a praktického bývania. Architektúra domov je zaujímavá tým, že prepája tradičné prvky so súčasnými modernými požiadavkami bývania. Ku každej bytovej jednotke sa ráta s tromi parkovacími miestami. Medzi fotografiami sa nachádzajú vizualizácie rodinných domov.


Lokalita – jedná sa o veľmi peknú tichú lokalitu v samom centre obce Zohor, v ktorej nie sú žiadne výrobné zariadenia a ani iné prevádzky, produkujúce škodlivé exhaláty a hluk. Od centra obce je pozemok vzdialený 2 minúty pešej chôdze. Autobusová zastávka je vo vzdialenosti 5 minút a železničná zastávka je vo vzdialenosti 15 minút pešou chôdzou. Doprava je v tejto časti málo frekventovaná, jedná sa o slepú ulicu. Obec Zohor je od Bratislavy vzdialená 25 km a patrí do okresu Malacky (18 km). Obec má kompletnú občiansku vybavenosť na dobrej úrovni, sú tu obchody, reštaurácie, pošta, lekár, lekáreň, škôlka, škola – každoročne patrí medzi najlepšie v okrese. Deti majú možnosť navštevovať veľa záujmových krúžkov a športových aktivít. Obec má dobré dopravné napojenie – vo vzdialenosti 3 km nájazd na diaľnicu D2, pravidelné autobusové a železničné spojenie. V blízkosti 15 km sa nachádza hraničný prechod do Rakúska – kompa Záhorská Ves – Angern. V obci je bohatý kultúrny a spoločenský život, veľmi pekný multifunkčný športový areál s umelou ľadovou plochou, ihriskami, šport-barom s celoročnou prevádzkou, tenisovými kurtmi s krytou halou s celoročnou prevádzkou. Pravidelne sa v obci poriadajú rôzne kultúrne a spoločenské akcie. Obec má svoju vlastnú obecnú políciu a pravidelne vydáva vlastný obecný časopis.

Cena stavebného pozemku v Zohore so Stavebným povolením a s projektovou dokumentáciou na výstavbu rodinných domov v centre obce je 555.000,- eur vrátane provízie realitnej kancelárie. V prípade Vášho záujmu ma kontaktujte prosím telefonicky: 0914 777 812 alebo mailom: renataduffekova@gmail.com


S vybavením tej najvýhodnejšej hypotéky pre Vás, Vám rada pomôže naša finančná poradkyňa Dorota Duffeková, mobil: 0904 400 316, mail: dorota.duffekova@gmail.com

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Eclipsereal s.r.o.

Všetky ostatné ponuky realitnej kancelárie si môžete pozrieť na www.eclipsereal.sk

Realitná kancelária Eclipsereal s.r.o. je členom Združenia realitných kancelárií Slovenska – www.zrks.sk

V prípade našej spolupráce:

- neplatíte poplatky spojené s predajom nehnuteľnosti,
- hradíme: právny servis – spracovanie rezervačnej zmluvy, kúpno-predajnej zmluvy, návrhu na vklad do katastra, poplatky za výpis z listu vlastníctva, poplatky za podpisy u notára na kúpnych zmluvách a základný správny poplatok za návrh na vklad do katastra nehnuteľností,
- bezplatne ponúkame služby hypotekárneho špecialistu, ktorý Vám vyjedná výhodnejšie podmienky platenia Vášho hypotekárneho úveru,
- zabezpečíme znalca, v prípade potreby geodeta,
- zabezpečíme bezplatný prepis dodávateľov energií z pôvodného odberateľa na nového odberateľa,
- v prípade potreby predaja Vašej nehnuteľnosti Vám radi pomôžeme,
- zabezpečíme služby interiérového a exteriérového architekta
- vyriešime za Vás kompletný servis pohodlne a bezpečne so zárukou diskrétnosti.

555.000,- € vrátane provízie

  • Štát: Slovensko
  • Okres: Malacky
  • Mesto: Zohor
  • Ulica: Hlavná
  • Druh: Pozemky - bývanie
  • Typ: predaj
Cenavrátane provízie
Rozloha pozemku1734 m²
Statusaktívne
Odvoz odpaduáno - separovaný
Vodaverejný vodovod
El. napätie230/400V
Kanalizáciaáno
Inžinierske sieteáno
Terénrovina
Prístupová cestaasfaltová cesta

foto

Ing. Renáta Duffeková

realitný maklér
hovorím po slovenskyЯ говорить русскийIch spreche deutschmluvim česky

Telefón: +421 914 777 812
E-mail: renataduffekova@gmail.com

všetky realitné ponuky makléra