Overený člen Združenia realitných kancelárií Slovenska

NA PRENÁJOM kancelárske priestory v Malackách

NA PRENÁJOM kancelárske priestory v Malackách Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v Malackách, ktoré sa nachádzajú v priemyselnom areály na ulici Cesta mládeže.

Kancelárie sú situované na prvom poschodí dvojpodlažnej budovy. Nájom za jednu kanceláriu je vo výške 260,- eur s DPH aj s energiami. Provízia RK je vo výške 260,- eur, hradí ju nájomca. Je možnosť výberu z piatich kancelárií.

Nájomca má k dispozícii spoločnú kuchynku a sociálne zariadenie.

V areály sú bezproblémové parkovacie možnosti.

Prenájom nehnuteľnosti je možný ihneď.

V prípade záujmu ma kontaktujte prosím telefonicky: 0914 777 812 alebo mailom: renataduffekova@gmail.com

Okrem prenájmu kancelárskych priestorov máme v ponuke v tej istej budove na prenájom výrobnú (skladovú) halu pravidelného obdĺžnikového tvaru s rozmermi 27 m x 11,3 m (305 m2), ktorá je situovaná na prvom poschodí dvojpodlažnej budovy a je k nej bočný prístup z dvora. Výška mesačného nájmu výrobnej (skladovej) haly je vo výške 1.000,- eur plus DPH a plus mesačné zálohové platby za energie. Sprostredkovateľská provízia RK je vo výške 1.000,- eur, hradí ju nájomca.

V tej istej budove je v ponuke prenájom výrobného (skladového) priestoru na prízemí. Priestor na prízemí je pravidelného obdĺžnikového tvaru s rozmermi 12,5 m x 5 m (62,5 m2). K prízemnému priestoru prináleží kancelársky priestor s kuchynkou a s toaletou so samostatným vchodom na prízemí hneď vedľa daného priestoru. Cena prenájmu tohto prízemného priestoru je vo výške 500,- eur plus DPH plus mesačné zálohové platby za energie. Sprostredkovateľská provízia RK je vo výške 500,- eur, hradí ju nájomca.

260,- €/mes. + 260 provízia RK

  • Štát: Slovensko
  • Okres: Malacky
  • Mesto: Malacky
  • Ulica: Cesta mládeže
  • Vlastníctvo: firemné
  • Druh: Kancelárie
  • Typ: prenájom
Počet izieb1
Úžitková plocha15.5 m²
Vlastníctvofiremné
Statusaktívne
Parkovanievlastné vyhradené

foto

Ing. Renáta Duffeková

realitný maklér
hovorím po slovenskyЯ говорить русскийIch spreche deutschmluvim česky

Telefón: +421 914 777 812
E-mail: renataduffekova@gmail.com

všetky realitné ponuky makléra