Overený člen Združenia realitných kancelárií Slovenska

NA PRENÁJOM priestranný rodinný dom s 2 bytovými jednotkami v Stupave

NA PRENÁJOM priestranný rodinný dom s 2 bytovými jednotkami v Stupave Ponúkame na prenájom samostatne stojaci, priestranný rodinný dom s garážou v Stupave.

Rodinný dom pozostáva z dvoch samostatných bytových jednotiek so spoločným vstupom a to z:

- 3-izbového bytu so samostatnou kuchyňou na prízemí rodinného domu s dvomi parkovacími miestami pred rodinným domom. Táto bytová jednotka by bola vhodná aj na podnikateľský prenájom, napríklad ako kancelárske priestory.

- 3-izbového bytu so samostatnou kuchyňou a veľkou terasou na poschodí rodinného domu. K tomuto bytu prináleží garáž pre jedno osobné auto a jedno vonkajšie parkovacie miesto pred rodinným domom.

Nehnuteľnosť rodinného domu sa prenajíma čiastočne zariadená. V prípade potreby vedia majitelia zabezpečiť dozariadenie rodinného domu.

Inžinierske siete: voda, elektrina, plyn, kanalizácia, internet (optika)

Dispozícia prízemného bytu: vstupná predsieň prepojená s chodbou, z ktorej sa vchádza do prízemného 3-izbového bytu. Tento byt pozostáva z dvoch priestranných izieb, z ktorých jedna je s krbom. K bytu prináleží samostatná kuchyňa a kúpeľňa so sprchou, toaletou a umývadlom. Kuchyňa je vybavená plynovým sporákom, elektrickou rúrou, digestrom, umývačkou riadu, nerezovým drezom, mikrovlnkou, chladničkou s mrazničkou. Za kuchyňou je situovaná tretia menšia izba.

Dispozícia bytu na poschodí: vstupná predsieň prepojená s chodbou, z ktorej sa vchádza do garáže, samostatnej toalety a do haly, v ktorej je situovaný šatník, technická miestnosť a schodisko vedúce na poschodie rodinného domu. Na poschodí sa chodbou dostaneme do priestrannej samostatnej kuchyne s jedálenskou časťou a s východom na veľkú terasu s pekným výhľadom. Ďalej sa z chodby vchádza do troch samostatných neprechodových izieb a do kúpeľne so sprchou, toaletou, umývadlom. Kuchyňa je vybavená elektrickým sporákom, elektrickou rúrou, umývačkou riadu, nerezovým drezom, chladničkou s mrazničkou.

Výška mesačného nájomného za prízemný 3-izbový byt v rodinnom dome s dvomi parkovacími miestami je vo výške 1.000,- eur na mesiac plus zálohové platby za energie vo výške 300,- eur. Výška depozitu je v hodnote 1.000,- eur. Sprostredkovateľská provízia RK predstavuje sumu 1.000,- eur, hradí ju nájomca.

Výška mesačného nájomného za 3-izbový byt na poschodí v rodinnom dome s garážou a jedným parkovacím miestom je vo výške 1.000,- eur na mesiac plus mesačné zálohové platby za energie vo výške 300,- eur. Výška depozitu je v hodnote 1.000,- eur. Sprostredkovateľská provízia RK predstavuje sumu 1.000,- eur, hradí ju nájomca.

Existuje možnosť samostatného prenájmu dvoch samostatných bytových jednotiek alebo aj prenájmu celého rodinného domu.

V prípade záujmu o prenájom celého 6-izbového rodinného domu s dvomi bytovými jednotkami, garážou a tromi parkovacími miestami je výška mesačného nájomného vo výške 1.800,- eur na mesiac plus zálohové platby za energie vo výške 500,- eur. Výška depozitu je v hodnote 1.800,- eur. Sprostredkovateľská provízia RK predstavuje sumu 1.800,- eur, hradí ju nájomca.

Rodinný dom je možné okrem bývania alternatívne využívať ako kancelárske priestory, detské centrum a podobne.

Prenájom nehnuteľnosti je možný ihneď.

V prípade Vášho záujmu ma kontaktujte prosím telefonicky: 0914 777 812 alebo mailom: renataduffekova@gmail.com

1.800,- € + 1800 € depozit + 1800 € provízia RK, + 500,00 € Energie

  • Štát: Slovensko
  • Okres: Malacky
  • Mesto: Stupava
  • Druh: Rodinný dom
  • Typ: prenájom
Počet poschodí1
Počet izieb6
Úžitková plocha230 m²
Statusaktívne
Odvoz odpaduáno - separovaný
Vodaverejný vodovod
El. napätie230/400V
Plynáno
Kanalizáciaáno
Internetoptika
Kúpeľňaáno
Vykurovanievlastné
Terasaáno
Garážáno
Parkovanieáno
Inžinierske sieteáno
Postavené ztehla
Zariadeniečiastočne
Energetický certifikátnie
Oknádrevené
Terénrovina
Prístupová cestaasfaltová cesta

foto

Ing. Renáta Duffeková

realitný maklér
hovorím po slovenskyЯ говорить русскийIch spreche deutschmluvim česky

Telefón: +421 914 777 812
E-mail: renataduffekova@gmail.com

všetky realitné ponuky makléra