Overený člen Združenia realitných kancelárií Slovenska

NA PRENÁJOM skladová / výrobná hala v Malackách

NA PRENÁJOM skladová / výrobná hala v Malackách Ponúkame na prenájom výrobnú (skladovú) halu v Malackách v lokalite priemyselného areálu, ktorý sa nachádza na ulici Cesta mládeže. Hala pravidelného obdĺžnikového tvaru s rozmermi 27 m x 11,3 m (305 m2), je situovaná na prvom poschodí dvojpodlažnej budovy a je k nej bočný prístup z dvora. K dispozícii je kuchynka a sociálne zariadenie.

V areály sú bezproblémové parkovacie možnosti.

Prenájom nehnuteľnosti je možný ihneď.

Výška mesačného nájmu výrobnej (skladovej) haly je vo výške 1.000,- eur plus DPH a plus mesačné zálohové platby za energie. Sprostredkovateľská provízia RK je vo výške 1.000,- eur, hradí ju nájomca. V prípade záujmu ma kontaktujte prosím telefonicky: 0914 777 812 alebo mailom: renataduffekova@gmail.com

Okrem výrobnej (skladovej) haly existuje možnosť prenájmu kancelárskych priestorov, ktoré sa nachádzajú na tom istom prvom poschodí dvojpodlažnej budovy - nájom za jednu kanceláriu je vo výške 260,- eur s DPH aj s energiami. Je možnosť výberu z piatich kancelárií.

Na prízemí dvojpodlažnej budovy existuje možnosť prenájmu ďalšieho výrobného (skladového) priestoru. Priestor na prízemí je pravidelného obdĺžnikového tvaru s rozmermi 12,5 m x 5 m (62,5 m2). K prízemnému priestoru prináleží kancelársky priestor s kuchynkou a s toaletou so samostatným vchodom na prízemí hneď vedľa daného priestoru. Cena prenájmu tohto prízemného priestoru je vo výške 500,- eur plus DPH a energie na mesiac.

1.000,- € + 1000 € provízia RK

  • Štát: Slovensko
  • Okres: Malacky
  • Mesto: Malacky
  • Ulica: Cesta mládeže
  • Vlastníctvo: firemné
  • Druh: Sklady a haly
  • Typ: prenájom
Celková rozloha305 m²
Vlastníctvofiremné
Statusaktívne

foto

Ing. Renáta Duffeková

realitný maklér
hovorím po slovenskyЯ говорить русскийIch spreche deutschmluvim česky

Telefón: +421 914 777 812
E-mail: renataduffekova@gmail.com

všetky realitné ponuky makléra