Overený člen Združenia realitných kancelárií Slovenska

NA PRENÁJOM skladový / výrobný priestor v Malackách

NA PRENÁJOM skladový / výrobný priestor v Malackách Ponúkame na prenájom výrobný (skladový) priestor v Malackách v lokalite priemyselného areálu, ktorý sa nachádza na ulici Cesta mládeže. Priestor pravidelného obdĺžnikového tvaru s rozmermi 12,5 m x 5 m (62,5 m2), je situovaný na prízemí dvojpodlažnej budovy a prináleží k nemu kancelársky priestor s kuchynkou a toaletou so samostatným vchodom na prízemí hneď vedľa daného priestoru.

V areály sú bezproblémové parkovacie možnosti.

Prenájom nehnuteľnosti je možný ihneď.

Výška mesačného nájmu výrobného (skladového) priestoru je vo výške 500,- eur plus DPH a plus mesačné zálohové platby za energie. Sprostredkovateľská provízia RK je vo výške 500,- eur, hradí ju nájomca. V prípade záujmu ma kontaktujte prosím telefonicky: 0914 777 812 alebo mailom: renataduffekova@gmail.com

V priestoroch tej istej dvojpodlažnej budovy existuje možnosť prenájmu kancelárskych priestorov na poschodí budovy - nájom za jednu kanceláriu je vo výške 260,- eur s DPH aj s energiami plus provízia RK vo výške 260,- eur. Pri tejto ponuke je možnosť výberu z piatich kancelárií.

Okrem vyššie uvedeného výrobného (skladového) priestoru je k dispozícii ďalší skladový (výrobný) priestor v tej istej dvojpodlažnej budove na jej poschodí. Tento priestor pravidelného obdĺžnikového tvaru s rozmermi 27 m x 11,3 m (305 m2), je k nemu bočný prístup z dvora z druhej strany dvojpodlažnej budovy. K dispozícii je kuchynka a sociálne zariadenie na poschodí. Cena za prenájom tohto priestoru na poschodí je vo výške 1.000,- eur plus DPH, plus mesačné zálohové platby za energie a plus provízia RK vo výške 1.000,- eur.

500,- € + 500 € provízia RK

  • Štát: Slovensko
  • Okres: Malacky
  • Mesto: Malacky
  • Ulica: Cesta mládeže
  • Vlastníctvo: firemné
  • Druh: Sklady a haly
  • Typ: prenájom
Úžitková plocha62.5 m²
Vlastníctvofiremné
Statusaktívne

foto

Ing. Renáta Duffeková

realitný maklér
hovorím po slovenskyЯ говорить русскийIch spreche deutschmluvim česky

Telefón: +421 914 777 812
E-mail: renataduffekova@gmail.com

všetky realitné ponuky makléra