Overený člen Združenia realitných kancelárií Slovenska

NOVÁ CENA - NA PREDAJ pekný priestranný rodinný dom v meste Myjava

NOVÁ CENA - NA PREDAJ pekný priestranný rodinný dom v meste Myjava Ponúkame na predaj priestranný, trojpodlažný, podpivničený rodinný dom, s peknou okrasnou záhradou, vo veľmi dobrej lokalite v blízkosti centra okresného mesta Myjava.

Rozsiahly rodinný dom má dva samostatné vstupy - predný z prístupovej mestskej komunikácie a zadný vstup do domu z dvora.

Pred domom majú majitelia k dispozícii tri parkovacie miesta na vlastnom pozemku a ďalšie dve parkovacie miesta na mestskej prístupovej ceste pred domom.

Výhodná poloha nehnuteľnosti v blízkosti prírody zabezpečuje majiteľom trojminútovú pešiu dostupnosť do centra okresného mesta Myjava a zároveň veľmi tiché prostredie na bývanie a relax s pekným výhľadom na okolitú krajinu.

Rodinný dom bol postavený a skolaudovaný v roku 1975 a odvtedy prešiel rekonštrukciou a modernizáciou v období rokov 2003 až 2020. Nehnuteľnosť je postavená a zariadená z kvalitných materiálov, je vo veľmi dobrom technickom stave a veľmi dobre udržiavaná. Rodinný dom poskytuje možnosť bývania i viacpočetnej rodine alebo drobnými úpravami je vhodný aj na podnikanie, napríklad ako rodinný penzión, zariadenie pre seniorov, sídlo firmy a podobne. Podnikateľský priestor je toho času zriadený na prvom prízemnom podlaží rodinného domu, ktorý je bezbariérovo prístupný z miestnej komunikácie.

Dispozícia:

Prvé prízemné podlažie (1. PP): tu je situovaná vstupná predsieň prepojená chodbou, z ktorej sa vchádza do garáže s garážovou bránou na diaľkové ovládanie, do pivnice s technickou miestnosťou, ďalej do priestrannej práčovne, komory, samostatnej toalety a do priestoru na podnikanie, ktorý je tvorený priestrannou miestnosťou s krbom. V garáži sú situované pracovné regály pre domáceho majstra.

Prvé nadzemné podlažie (1. NP): na tomto podlaží je situovaná prvá bytová jednotka - 3-izbový byt so vstupnou predsieňou prepojenou chodbou, z ktorej sa vchádza do priestrannej kúpeľne s vírivou vaňou, toaletou, keramickým umývadlom a infra saunou. Ďalej sa z chodby vchádza do dennej časti bytu, ktorá je tvorená voľne prepojenou kuchyňou s komorou, jedálenskou časťou, obývačkou a priestrannou miestnosťou s výhľadom do záhrady a vchodom do zimnej záhrady a s východom na terasu. Z obývačky je ďalej vstup do spálne s balkónom a s vlastným šatníkom.

Druhé nadzemné podlažie (2. NP) tvorí druhá bytová jednotka: ide o priestorovo veľkoryso riešený 4-izbový byt so vstupnou predsieňou, z ktorej sa vchádza do kúpeľne so sprchou, toaletou a umývadlom. Ďalej sa vchádza do kuchyne so špajzou, spálne, presvetlenej miestnosti s výhľadom do záhrady a prechodovej izby s veľkými oknami na juhozápad s pekným výhľadom na okolitú prírodu a do ďalšej priestrannej izby s balkónom. V tejto bytovej jednotke existuje možnosť vybudovania veľkej terasy na poschodí o výmere 25 m2.

Na schodisku rodinného domu je osadený schodiskový výťah s plošinou pre imobilné osoby z prvého prízemného podlažia až na druhé nadzemné podlažie.

Celá nehnuteľnosť je presvetlená denným svetlom a taktiež aj pozemok s okrasnou záhradou poskytuje majiteľom súkromie a príjemné posedenie bez rušivých vplyvov centra mesta. V záhrade je situovaná prekrytá záhradná terasa o výmere 14,86 m2. Okrem nej majú majitelia k dispozícii v záhrade ďalšie vonkajšie sedenie.

Výmera mierne svahovitého pozemku, na ktorom je dvojgeneračný rodinný dom postavený, predstavuje 787 m2, podlahová plocha prvej bytovej jednotky (1. NP) je o veľkosti 144 m2 a podlahová plocha druhej bytovej jednotky (2. NP) je o výmere 110 m2. Výmera prvého prízemného podlažia je o veľkosti 110 m2, čiže v prípade spojenia oboch bytových jednotiek by podlahová plocha predstavovala výmeru 254 m2 a celková podlahová plocha domu je o veľkosti 364 m2.

Vykurovanie rodinného domu je centrálne s plynovým kotlom, zabezpečené radiátormi v každej miestnosti.

Inžinierske siete: voda, elektrina, plyn, kanalizácia

Mierne svahovitý pozemok je celý oplotený a sú na ňom vybudované oporné múriky z betónových tvárnic. Pozemok s nehnuteľnosťou utvára jeden ucelený areál poskytujúci majiteľom oddych a relax a navyše umožňuje novým majiteľom v prípade potreby rozšírenie stavieb. Pozemok je v súčasnosti využívaný ako nádvorie a prídomová okrasná záhrada.

Ako bonus sa na nehnuteľnosti nachádza podzemná kamenná pivnička v zadnej časti nádvoria o výmere 18,9 m2, ktorá budúcim majiteľom môže poskytnúť napríklad príjemné posedenie vo „vínnej pivničke“.

Na vyššie uvedenú nehnuteľnosť nie je v súčasnosti vypracovaný energetický certifikát.

V ľavej časti pozemku je osadený 3-izbový mobilný dom so zimnou záhradou a dreveným záhradným domčekom. Rozmer mobilného domu je 11,6 m x 3,8 m. Vek mobilnej stavby je tri roky. Náklady na bývanie sú vo výške 60,- eur/mesiac. Vykurovanie je zabezpečené stropnými infra panelmi a v lete je k dispozícii nainštalovaná klimatizácia. Mobilný dom je vyrobený na Slovensku, je napojený na prípojku vody, elektriny a odpad. Predáva sa aj so zariadením. V prípade, ak by budúci záujemcovia o kúpu vyššie uvedenej nehnuteľnosti alebo iní záujemcovia mali záujem aj o kúpu 3-izbového mobilného domu a záhradného domčeka, bol by možný ich predaj v cene 39.000,- eur aj so zariadením. Pre prípad, že záujem o ich kúpu nebudú mať, tak súčasní majitelia zabezpečia ich presun na iný pozemok.

Okresné mesto Myjava má dobrú občiansku vybavenosť, sieť základných a stredných škôl, predškolské zariadenia, sieť obchodov, banky, úrady, nemocnicu, kultúrne a športové zariadenia. Nehnuteľnosť sa nachádza v blízkosti cestného ťahu Senica – Trenčín. Vo vzdialenosti 25 km je nájazd na diaľnicu D1 (Nové Mesto nad Váhom), vo vzdialenosti 30 km nájazd Piešťany a vo vzdialenosti 50 km nájazd na D2 – Kúty.

Cena rodinného domu je 269.900,- eur. V prípade záujmu ma kontaktujte prosím mailom: renataduffekova@gmail.com alebo telefonicky: 0914 777 812.

S vybavením tej najvýhodnejšej hypotéky pre Vás, Vám rada pomôže naša finančná poradkyňa Dorota Duffeková, mobil: 0904 400 316, mail: dorota.duffekova@gmail.com

Informácie o nehnuteľnosti majú informatívny charakter a môžu podliehať zmenám.

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Eclipsereal s.r.o.

Všetky ostatné ponuky realitnej kancelárie si môžete pozrieť na www.eclipsereal.sk

Realitná kancelária Eclipsereal s.r.o. je členom Združenia realitných kancelárií Slovenska – www.zrks.sk

V prípade našej spolupráce:

- neplatíte poplatky spojené s predajom nehnuteľnosti,
- hradíme: právny servis – spracovanie rezervačnej zmluvy, kúpno-predajnej zmluvy, návrhu na vklad do katastra, poplatky za podpisy u notára na kúpnych zmluvách a základný správny poplatok za návrh na vklad do katastra nehnuteľností,
- bezplatne ponúkame služby hypotekárneho špecialistu, ktorý Vám vyjedná výhodnejšie podmienky platenia Vášho hypotekárneho úveru,
- zabezpečíme znalca, v prípade potreby geodeta, služby interiérového a exteriérového architekta,
- bezplatný prepis dodávateľov energií z pôvodného majiteľa nehnuteľnosti na nového majiteľa nehnuteľnosti,
- v prípade potreby predaja Vašej nehnuteľnosti Vám radi pomôžeme,
- vyriešime za Vás kompletný servis pohodlne a bezpečne so zárukou diskrétnosti.

269.900,- € vrátane provízie

  • Štát: Slovensko
  • Okres: Myjava
  • Mesto: Myjava
  • Vlastníctvo: osobné
  • Druh: Rodinný dom
  • Typ: predaj
Cenavrátane provízie
Počet poschodí2
Počet izieb8
Celková rozloha787 m²
Rozloha pozemku787 m²
Úžitková plocha364 m²
Vlastníctvoosobné
Stavúplne prerobený
Statusaktívne
Odvoz odpaduáno - separovaný
Vodaverejný vodovod
El. napätie230/400V
Plynáno
Kanalizáciaáno
Kúpeľňaáno
Vykurovanievlastné - plyn
Balkónáno - 2
Terasaáno
Pivnica18.90 m²
Garážáno
Parkovanievlastné vyhradené
Inžinierske sieteáno
Postavené ztehla
Zariadeniečiastočne
Zateplený objektáno
Strechapo rekonštrukcii
Krbáno
Energetický certifikátnie
Predzáhradkaáno
Bezbariérový prístup áno
Oknáplastové
Terénmierny svah
Prístupová cestaasfaltová cesta

foto

Ing. Renáta Duffeková

realitný maklér
hovorím po slovenskyЯ говорить русскийIch spreche deutschmluvim česky

Telefón: +421 914 777 812
E-mail: renataduffekova@gmail.com

všetky realitné ponuky makléra