Overený člen Združenia realitných kancelárií Slovenska

Ponúkame na predaj 2-izbový rodinný dom v Gajaroch

Ponúkame na predaj 2-izbový rodinný dom v Gajaroch Ponúkame na predaj 2-izbový rodinný dom v obci Gajary. Dom sa nachádza v spoločnom dvore, na ktorom je postavený ešte jeden predný rodinný dom. Vstup do domu je riešený priamo z hlavnej obecnej prístupovej cesty cez spoločný dvor. K zadnému rodinnému domu, ktorý sa predáva, patrí aj samostatná ľavá časť záhrady.

Zastavaná plocha domu je 110 m2, podlahová plocha domu predstavuje približne 90 m2, spoločný dvor má výmeru 324 m2 a pozemok ktorý prislúcha k predávanému domu má výmeru 505 m2. Celková rozloha predávaného pozemku po zrátaní predstavuje 667 m2. Pozemok je celý oplotený.

Rodinný dom bol postavený z pálenej tehly v roku 1880 a v roku 2003 bola k nemu zrealizovaná prístavba, ktorá slúži ako detská izba a je stavebne pripojená k pôvodnej časti domu. V pôvodnej časti domu, ktorá prešla čiastočnou rekonštrukciou sa nachádza vstupná predsieň prepojená chodbou, z ktorej sa vchádza do priestrannej spálne, kúpeľne s vaňou, toaletou a umývadlom, z ktorej sa vchádza ešte do komory. Zo vstupnej chodby sa ďalej vchádza do prechodovej kuchyne s obývačkou a z nej do spomínanej prístavby, ktorá slúži ako detská izba. Rodinný dom je bez podpivničenia. Za domom smerom do záhrady sa nachádza ešte sklad náradia.

Parkovacie státie je vytvorené na obecnom pozemku pred vchodom na spoločný dvor.

Inžinierske siete: voda, elektrina, kanalizácia. Plyn priamo pred pozemkom, na okraji obecnej prístupovej cesty (treba iba vybudovať prípojku a napojiť sa). Majitelia v dome urobili nové rozvody pre plynové ústredné vykurovanie, osadili nové oceľové radiátory. Treba už iba zakúpiť plynový kotol. Teplá voda je zabezpečená samostatným elektrickým bojlerom. Ďalším zdrojom tepla je piecka na tuhé palivo umiestnená v kuchyni.

Okná v prístavbe sú plastové, v pôvodnej časti domu drevené, ktoré majitelia ešte vymenia za nové plastové okná, ktoré už majú objednané u dodávateľa.

K ponúkanej nehnuteľnosti máme vypracovaný Znalecký posudok z roku 2019.

Na túto nehnuteľnosť nie je v súčasnosti vypracovaný Energetický certifikát.

Rodinný dom sa nachádza v širšom centre obce Gajary. Obec má dobrú občiansku vybavenosť a dobrú dostupnosť do okresného mesta Malacky.
Cena rodinného domu v Gajaroch je 43.000,- eur vrátane provízie realitnej kancelárie. V prípade záujmu ma prosím kontaktujte telefonicky: 0914 777 812 alebo mailom: renataduffekova@gmail.com

V prípade našej spolupráce:
- neplatíte poplatky spojené s predajom nehnuteľnosti,
- hradíme: právny servis – spracovanie rezervačnej zmluvy, kúpno-predajnej zmluvy, návrhu na vklad do katastra, poplatky za výpis z listu vlastníctva, poplatky za podpisy u notára na kúpnych zmluvách a základný správny poplatok za návrh na vklad do katastra nehnuteľností,
- bezplatne ponúkame služby hypotekárneho špecialistu, ktorý Vám vyjedná výhodnejšie podmienky platenia Vášho hypotekárneho úveru,
- zabezpečíme znalca v prípade potreby geodeta,
- preveríme právny stav nehnuteľnosti a v prípade potreby doriešime právny stav nehnuteľnosti aby bola pripravená k predaju,
- zabezpečíme bezplatný prepis dodávateľov energií z pôvodného odberateľa
na nového odberateľa,
- v prípade potreby predaja Vašej nehnuteľnosti Vám radi bezplatne pomôžeme,
- vyriešime za Vás kompletný servis pohodlne a bezpečne so zárukou diskrétnosti.

43.000,- € vrátane provízie

  • Štát: Slovensko
  • Okres: Malacky
  • Mesto: Gajary
  • Vlastníctvo: osobné
  • Druh: Rodinný dom
  • Typ: predaj
Cenavrátane provízie
Počet izieb2
Zastavaná plocha110 m²
Celková rozloha667 m²
Rozloha pozemku667 m²
Úžitková plocha90 m²
Vlastníctvoosobné
Stavčiastočne prerobený
Statusaktívne
Odvoz odpaduáno
Vodaverejný vodovod
El. napätie230/400V
Kanalizáciaáno
Internetlokálny poskytovateľ
Kúpeľňaáno
Vykurovanievlastné - pevné palivo
Pivnicanie
Garážnie
Parkovanievonkajšie
Inžinierske sieteáno
Postavené ztehla
Zariadeniečiastočne
Zateplený objektnie
Strechapôvodná
Energetický certifikátnie
Oknáplastové
Terénrovina
Prístupová cestaasfaltová cesta

foto

Ing. Renáta Duffeková

realitný maklér
hovorím po slovenskyЯ говорить русскийIch spreche deutschmluvim česky

Telefón: +421 914 777 812
E-mail: renataduffekova@gmail.com

všetky realitné ponuky makléra