Overený člen Združenia realitných kancelárií Slovenska

Ponúkame na predaj pozemok v priemyselnej zóne vo Voderadoch

Ponúkame na predaj pozemok v priemyselnej zóne vo Voderadoch Ponúkame na predaj oplotenú betónovú spevnenú plochu s výmerou 8.788 m2, ktorá sa nachádza na pozemku s výmerou 49.956 m2.
V minulosti bol na tejto ploche postavený klimatizovaný sklad (hala) a v súčasnosti je plocha bez využitia. Plocha bola vybudovaná v roku 2008 a jej životnosť bola znalcom stanovená na 50 rokov. Areál je celý oplotený. Podľa územno-plánovacej informácie je plocha určená ako „priemyselný park“ so základnou charakteristikou a podmienkami využitia vymedzeného územia: C 01 – plochy a bloky priemyselnej výroby, výrobných služieb, stavebnej výroby a areálov. Pozemok je rovinatý, oplotený a sprístupnený asfaltovou cestou. Je k nemu výborná dostupnosť kamiónovou dopravou z diaľnice D1.

Inžinierske siete: voda, elektrina, plyn, kanalizácia.

Obec Voderady je obcou v trnavskom okrese nachádzajúcou sa medzi obcami Pavlice, Slovenská Nová Ves, Majcichov, diaľnicou D1 medzi Bratislavou a Trnavou. Obec je vzdialená od okresného mesta Trnava do 15 km a centrum hlavného mesta Bratislava je vzdialené 50 km. Do oboch týchto miest je obec prístupná prímestskou dopravou. Územie, v ktorom sa nachádza ponúkaná plocha, ponúka kompletnú infraštruktúru. Od centra obce je lokalita vzdialená do 5 km. Ponúkaná plocha je situovaná v blízkosti výrobného podniku Samsung vo Voderadoch. Okolitú zástavbu predstavujú prevažne výrobné haly, skladové plochy a nezastavané pozemky.

Pozemok je vhodný pre komerčnú výstavbu výrobných hál alebo skladov.


V prípade záujmu o ďalšie informácie ma kontaktujte prosím mailom: renataduffekova@eclipsereal.sk alebo telefonicky: 0914 777 812.

Cena v RK informácia ohľadom ceny v RK

  • Štát: Slovensko
  • Okres: Trnava
  • Mesto: Voderady
  • Vlastníctvo: firemné
  • Druh: Pozemky - komerčné
  • Typ: predaj
Rozloha pozemku49956 m²
Vlastníctvofiremné
Statusaktívne
Odvoz odpaduáno
Vodaverejný vodovod
El. napätie230/400V
Plynáno
Kanalizáciaáno
Inžinierske sieteáno
Terénrovina
Prístupová cestaasfaltová cesta

foto

Ing. Renáta Duffeková

realitný maklér
hovorím po slovenskyЯ говорить русскийIch spreche deutschmluvim česky

Telefón: +421 914 777 812
E-mail: renataduffekova@eclipsereal.sk

všetky realitné ponuky makléra