Ponúkame na predaj priestranný 7-izbový rodinný dom v Malackách

Ponúkame na predaj priestranný 7-izbový rodinný dom v Malackách Ponúkame na predaj pekný veľký rodinný dom v Malackách, ktorý je postavený na pozemku s výmerou 899 m2.

Nehnuteľnosť je súčasťou obytnej zóny v okolí zástavby rodinných domov. Rodinný dom bol skolaudovaný v roku 1997 a pozostáva z jedného podzemného a dvoch nadzemných podlaží. Výmera podzemného podlažia je 150,65 m2, prvého podlažia je 223,80 m2 a druhého podlažia taktiež 223,80 m2, číže výmera spolu je 598,25 m2.

Základy domu sú z monolitického betónu s vodorovnou a zvislou izoláciou. Na výstavbu domu boli použité pórobetónové tvárnice (kvádre). Krov je vyhotovený z oceľových profilov, strecha je sedlová so strešnou krytinou z asfaltových šindľov. Vodorovná stropná konštrukcia nad suterénom a prízemím domu je vyhotovená zo stropných keramických vložiek v kombinácii s monolitickou betónovou zálievkou, nad poschodím domu je drevený trámový strop s rovným podhľadom. Klampiarske konštrukcie sú z pozinkovaného plechu, okná a balkónové dvere sú plastové s izolačným sklom. Podlahy na prízemí a poschodí domu sú drevené a keramická dlažba. Povrchová úprava podláh v suteréne je z cementového poteru.

Vykurovanie domu je zabezpečené pomocou plechových panelových radiátorov, zdrojom vykurovania je plynový kotol. Ohrev teplej vody je pomocou samostatného zásobníka, ktorý je spolu s kotlom osadený v suteréne domu.

V kuchyni sa nachádza kuchynská linka vyhotovená na mieru na báze dreva. Zo spotrebičov sa tu nachádza plynová varná doska, odsávač pár, kuchynský nerezový drez a elektrická rúra.
V dome sú dve kúpeľne, jedna na prízemí a druhá na poschodí. V kúpeľni na prízemí sa nachádza sprchovací kút, dve keramické umývadlá a vaňa. V kúpeľni na poschodí je keramické umývadlo a vaňa. V dome sú dve samostatné toalety s keramickými umývadlami, jedna na prízemí a druhá na poschodí.

K domu prislúcha veľká garáž s dielňou. Garážová brána je plastová s elektrickým pohonom.

Na prízemí rodinného domu je vstupná predsieň so zádverím a schodiskom, vstupná predsieň je prepojená chodbou, z ktorej sa vchádza do dvoch priestranných izieb, veľkej obývačky orientovanej na juhozápad, ktorá je prepojená s kuchyňou. Ďalej je tu kúpeľňa, toaleta, šatník a garáž. Z obývačky je východ na priestrannú terasu.

Na poschodí domu sa nachádza chodba, štyri samostatné izby, kúpeľňa, samostatná toaleta a šatník.

V suteréne domu je chodba, schodisko, dva sklady, kotolňa a veľká garáž s dielňou domáceho majstra.

Pozemok je celý oplotený. Základy plotu sú z monolitického betónu, výplň plotu je z plotových tvárnic v kombinácii s drevenými prvkami. V záhrade je výplň plotu zo strojového pletiva. V plote je osadená vstupná bránka.

Inžinierske siete: voda, elektrina, plyn, kanalizácia, kopaná studňa s hĺbkou 9 metrov.

Cena pekného veľkého sedem izbového rodinného domu v Malackách je 299.900,- eur vrátane provízie realitnej kancelárie. V prípade záujmu ma kontaktujte prosím mailom: renataduffekova@eclipsereal.sk alebo telefonicky: 0914 777 812.


V prípade našej spolupráce:
- neplatíte poplatky spojené s predajom nehnuteľnosti,
- hradíme: právny servis – spracovanie rezervačnej zmluvy, kúpno-predajnej zmluvy, návrhu na vklad do katastra, poplatky za výpis z listu vlastníctva, poplatky za podpisy u notára na kúpnych zmluvách a základný správny poplatok za návrh na vklad do katastra nehnuteľností,
- bezplatne ponúkame služby hypotekárneho špecialistu, ktorý Vám vyjedná výhodnejšie podmienky platenia Vášho hypotekárneho úveru,
- zabezpečíme znalca v prípade potreby geodeta,
- preveríme právny stav nehnuteľnosti a v prípade potreby doriešime právny stav nehnuteľnosti aby bola pripravená k predaju,
- zabezpečíme bezplatný prepis dodávateľov energií z pôvodného odberateľa
na nového odberateľa,
- v prípade potreby predaja Vašej nehnuteľnosti Vám radi pomôžeme,
- zabezpečíme služby interiérového a exteriérového architekta
- vyriešime za Vás kompletný servis pohodlne a bezpečne so zárukou diskrétnosti.

299.900,- € vrátane provízie

  • Štát: Slovensko
  • Okres: Malacky
  • Mesto: Malacky
  • Vlastníctvo: osobné
  • Druh: Rodinný dom
  • Typ: predaj
Cenavrátane provízie
Počet poschodí1
Počet izieb7
Zastavaná plocha223.8 m²
Rozloha pozemku899 m²
Úžitková plocha598.25 m²
Vlastníctvoosobné
Statusaktívne
Odvoz odpaduáno
Vodaverejný vodovod
El. napätie230/400V
Plynáno
Kanalizáciaáno
Internetlokálny poskytovateľ
Kúpeľňaáno
Vykurovanievlastné - plyn
Terasaáno
Pivnicaáno
Garážáno
Parkovanieáno
Inžinierske sieteáno
Oknáplastové
Terénrovina
Prístupová cestaasfaltová cesta

foto

Ing. Renáta Duffeková

realitný maklér
hovorím po slovenskyЯ говорить русскийIch spreche deutschmluvim česky

Telefón: +421914777812
E-mail: renataduffekova@eclipsereal.sk

všetky realitné ponuky makléra